Chętni uczniowie z klas 3-8 podjęli się nie lada wyzwania.

Przez 4 ostatnie tygodnie rozwiązali 4 karty pracy, dzięki którym:

  • przypomnieli sobie najważniejsze zasady ortograficzne
  • poćwiczyli logiczne myślenie
  • mają szansę osiągnąć lepsze wyniki na języku polskim.

Dodatkową motywacją dla uczestników stały się gwarantowane nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Trafiły one do 35 osób, które ukończyły wyzwanie. Gratulujemy wytrwałym!

Podziękowania należą się również dla wszystkich uczniów klasy 8, którzy sprawdzali sukcesywnie poprawności realizacji zadań z kart pracy.

Anna Szostak