Znamy już tegoroczny skład Samorządu Uczniowskiego!

O stanowisko Przewodniczącego Samorządu starało się aż 4 kandydatów z klas 6-8. Każdy z nich wykonał plakat wyborczy, aby zaprezentować swoją sylwetkę oraz program wyborczy. Rywalizacja była zacięta. W wyborach zagłosowało 49 uczniów z klas 4-8. Wszystkie głosy były ważne. Prezentujemy wyniki i tegoroczny skład:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego:

Gabriel Mikołajczyk (22 głosy)

I Zastępca Przewodniczącego:

Norbert Kamiński

II Zastępca Przewodniczącego:

Grzegorz Świętek

Rzeczniczka ds. Dziewcząt

w Samorządzie Uczniowskim:

Lena Bodek

 

Życzymy wspaniałych pomysłów oraz owocnej działalności dla dobra społeczności szkolnej.

Opiekunka Samorządu Uczniowskiego

Anna Szostak