Znamy już tegoroczny skład Samorządu Uczniowskiego!
O stanowisko Przewodniczącego Samorządu starało się aż 4 kandydatów z klas 6-8. Każdy z nich wykonał plakat wyborczy, aby zaprezentować swoją sylwetkę oraz program wyborczy. Rywalizacja była zacięta. W wyborach zagłosowało 49 uczniów z klas 4-8. Wszystkie głosy były ważne. Prezentujemy wyniki i tegoroczny skład:
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego:
Gabriel Mikołajczyk (22 głosy)
I Zastępca Przewodniczącego:
Norbert Kamiński
II Zastępca Przewodniczącego:
Grzegorz Świętek
Rzeczniczka ds. Dziewcząt
w Samorządzie Uczniowskim:
Lena Bodek
Życzymy wspaniałych pomysłów oraz owocnej działalności dla dobra społeczności szkolnej.
Opiekunka Samorządu Uczniowskiego
Anna Szostak




