Z radością informujemy, że uczennica klasy 5, Emilia reprezentowała naszą szkołę w powiatowych zawodach pływackich.
Wzięła udział w konkurencji w stylu dowolnym, prezentując bardzo dobrą formę oraz ogromne zaangażowanie. Zawody stały na wysokim poziomie, a rywalizacja była bardzo duża, co dodatkowo podkreśla wartość jej występu. Emilka pięknie przepłynęła swój dystans, pokazując ducha walki i sportową postawę. Choć tym razem nie udało się awansować do kolejnego etapu, jej występ zasługuje na duże uznanie. Gratulujemy Emilce odwagi i determinacji.
Magdalena Radwan


