Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”

W ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w działania na rzecz ochrony środowiska. Dzięki wsparciu Fundacji Nasza Ziemia https://www.facebook.com/naszaziemia  uczestnicy zostali zaopatrzeni w niezbędny sprzęt – rękawice, worki na śmieci, a także flagę akcji, która dodawała wydarzeniu uroczystego charakteru.

Zaangażowanie uczniów przyniosło wymierne efekty – tylko w okolicy szkoły udało się zebrać ponad 15 worków różnego rodzaju odpadów. To dowód na to, jak ważne i potrzebne są takie inicjatywy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i troskę o nasze wspólne otoczenie!

Bardzo dziękujemy Gminie Wadowice za odbiór od nas zebranych śmieci!

Anna Ślagor