Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Wadowicach
Delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w uroczystej mszy świętej w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Po jej zakończeniu uczestnicy obchodów uformowali pochód i przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Chocznia przemaszerowali pod pomnik Żołnierzy 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej, gdzie złożyli kwiaty i oddali hołd poległym w walce za Ojczyznę.
Agnieszka Pocztowska


