31 maja uczniowie klasy 4, zapisani do Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii Oddział w Andrychowie, uczestniczyli w wycieczce do obserwatorium astronomicznego w Krakowie. Wyjazd odbył się w ramach konferencji Kosmiting Summit.
Wycieczka do obserwatorium astronomicznego

