Ognisko klasy VI
” Człowiek jest tylko wtedy całkowicie człowiekiem gdy się bawi „.
Jesień jest porą roku, która inspiruje do wykorzystania jej darów
Dnia 20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
Z okazji rozpoczęcia się kolejnej pory roku- jesieni- obfitującej w wiele smacznych owoców, chciałam przypomnieć o spożywaniu ich codziennej porcji .
1 października 2021 roku klasy II i III wybrały się na wspólną pieszą wycieczkę do Jaroszowickiego Centrum Kultury.
30 września w naszej szkole obchodzono Dzień Chłopaka- zapraszamy do obejrzenia zdjęć klasy IV, II i zerówki.
W poniedziałek 27 września, czyli w Światowy Dzień Turystyki, klasa V wybrała się na wycieczkę w celu poznania pięknych okolic Andrychowa.
Zachęcam do przynoszenia do szkoły surowców wtórnych: makulatury, aluminiowych puszek po napojach, plastikowych nakrętek, zużytych baterii.